You don't have javascript enabled. Good luck with that.
لغايت
چهارمین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی اصفهان
  • نمایشگاه در یک نگاه
آغاز میزبانی نمایشگاه اصفهان از مسافران نوروزی
پانزدهمین نمایشگاه سوغات نوروزی و صنایع دستی اصفهان بعد از ظهر امروز در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان افتتاح شد.
تاریخ درج خبر : 1391/01/06
ساعت درج خبر : 10:01
شماره خبر : 1901520
پانزدهمین نمایشگاه سوغات نوروزی و صنایع دستی اصفهان بعد از ظهر امروز در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان افتتاح شد. به گزارش واحد رسانه شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان اصفهان در این دوره 120 مشارکت کننده از استان های مختلف کشور گرد هم آمده اند تا مهمانی بهار را در نمایشگاه اصفهان پر شکوه سازند. هفت سین اصفهانی که آراسته به هنر دست هنرمندان صنایع دستی اصفهان در رشته های مختلف است نیز جلوه ویژه ای به این نمایشگاه بخشیده؛ این نمایشگاه که هر ساله به عنوان نخستین عنوان نمایشگاهی اصفهان میزبان ویژه مسافران نوروزی و هنردوستان اصفهانی است، امسال از 6 تا 11 فروردین ماه طی ساعات بازدید 16 الی 22 در جوار پل تاریخی شهرستان برپا می شود. برگزار کنندگان این نمایشگاه برنامه هایی چون نمایش های طنز نوروزی، جُنگ ها و برنامه های مفرح ویژه این ایام را نیز به عنوان برنامه های جانبی در نظر گرفته اند. هر ساله مسافران نوروزی این نمایشگاه را به عنوان یکی از گزینه های اصلی خرید سوغات خود انتخاب می کنند، از این رو استقبال هر ساله این نمایشگاه قابل توجه است. علاوه بر آن که درصد زیادی از بازدیدکنندگان و شرکت کنندگان نمایشگاه را مهمانان دیگر استان ها تشکیل می دهند. همچنین به سبب موضوع نمایشگاه، هنرمندان توجه خاصی به نمایشگاه سوغات نوروزی و صنایع دستی داشته و سازندگان آثار برجسته هنری به بازدید از این نمایشگاه توجه نشان می دهند. بازدیدکنندگان این نمایشگاه همچنین می توانند برخی مراحل تولید این آثار را به طور زنده در نمایشگاه مشاهده کنند که همین امر ویژگی خاصی به نمایشگاه بخشیده و علاوه بر افزایش نشاط، پویایی و طراوت فضا می تواند در شناسایی آثار با کیفیت هنری و تولیدات مرغوب و نیز فرهنگ سازی خرید صنایع دستی بسیار مفید باشد. فضای نمایشگاه امسال 6500 متر مربع است.
اخبار مربوط به این خبر
نظر شما چیست ؟
نام ( ضروری ) :
ایمیل ( ضروری ) :
تلفن همراه :
لطفا از نوشتن بصورت پینگلیش ، اجتناب نمایید . نظرات حاوی توهین ، عبارات غیر اخلاقی ، سیاسی ، مطلب غیر مرتبط و تبلیغاتی پذیرفته نمی شوند.